Damacana Su Markaları

Toplam 33 adet damacana su markası bulunmaktadır.

Bozdoğan Madran Su Logo

Bozdoğan Madran Su

Saatte 12000 Adet/Şişe kapasiteyle hizmete sunulan 30 cc. lik şişe suyu tesisinden sonra belediye ve şişeleme kendi olanakları ile 1976 yılında ikinci olarak saatte 12000 adet/şişe kapasiteli 30 cc. lik şişe suyu tesisi, 1977 yılında saatte 5000 adet/şişe kapasiteli gazoz imalat ve dolum tesisini, 1978 yılında saatte 2000 adet/şişe-galon, 1986 yılında PVC dolum tesisini hizmete sunarak tesis sayısını beşe çıkarmıştır. 2000 yılında saatte 1000 adet/şişe kapasiteli 19 litrelik polikarbon tesisi, belediyemizce Madran Memba Suyu işletmesi için yine kendi imkanlarını kullanarak 0.5 ve 1.5 litrelik pet dolum ünitesini 2003 yılının ilk ayında hizmete sunmuştur.

Bozdoğan Madran Su Sipariş Hattı: (0256) 414 1424
Toplam: 46 Bayii bulunmaktadır.
Damla Su Logo

Damla Su

İlk 2007 yılında uzak karlı dağları geride bırakıp sofralara raflara gelen Damla Su, bugün Türkiyenin en çok tercih edilen markaları arasındaki yerini aldı. Yıllar ve kilometreler süren bir arayıştan sonra keşfedilen Sapanca, Uludağ, ve Köyceğiz doğal kaynakları el değmemiş bir şekilde korunuyor. Bu sayede Damla kaynağında nasılsa siz onun kapağını açtığınızda da aynen öyle.

Damla Su Sipariş Hattı: 444 5 566
Toplam: 248 Bayii bulunmaktadır.
Sırma Su Logo

Sırma Su

Türkiye’nin en önemli endüstriyel tasarım etkinliklerinden birisi olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde “Üstün Tasarım” kategorisinde ödül kazanan Sırmagrup; eş zamanlı olarak Dünya Ambalaj Örgütü’nün düzenlediği World Star Tasarım Yarışması’nda da WPO “İçecek Kategorisi – En İyi Tasarım” ödülüne layık görülerek; bu kapsamda marka algısını güçlendirmiş oldu. Su ve maden suyu ürünlerinin yanı sıra piyasaya yeni sunulan Limonata çeşitleri ile içecek sektörünün de güçlü oyunsu olan Sırmagrup’un ürün gamı şu şekildedir; Sırma Su ürünleri ailesi; 19lt damacana, 0,5 lt pet şişe, Exclusive cam şişe, lisanslı cam ve pet Pepee Su olmak üzere çeşitlenmektedir.

Sırma Su Sipariş Hattı: 0216 544 27 00
Toplam: 33 Bayii bulunmaktadır.
Jav Su Logo

Jav Su

Jandarma Asayiş Vakfına ait JAVDES İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin markası olan KIZILCAHAMAM JAVSU, 20.11.2003 tarihinde Ankara da üç bayi ile faaliyete başlamıştır. Halen Ankara daki 36 Bayi ile Ankara nın en ücra köşesine kadar tüm mahalle ve semtlere hizmet veren Kızılcahamam Javsu, ayrıca Kızılcahamam, Kazan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Elmadağ, Güdül, Çamlıdere ve Gölbaşı ilçeleri ile İstanbul, Karabük, Amasya, Zonguldak ve Yozgat illerinde de bayileri aracılığıyla müşterilerine doğal kaynak suyunu güven içinde hizmet verilmektedir.

Jav Su Sipariş Hattı: 444 0 919
Toplam: 22 Bayii bulunmaktadır.
Kardelen Su Logo

Kardelen Su

Kardelen Su temellerini 1993 yılında KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ adı altında olup, 6.500 m² kapalı, 25.000 m²açıkalan üzerine kurulmuş modern bir tesistir.Suyumuzun kaynağı bozulmamış bir doğal güzelliğe sahip Kerem Ali Dağlarında olup kaynak gözü dış etkenlere karşı tamamen kapatılmış bir şekilde dolum tesisimize bakteri üretmeyen paslanmaz borular ile gelmektedir.

Kardelen Su Sipariş Hattı: 444 4 244
Toplam: 24 Bayii bulunmaktadır.
Erikli Su Logo

Erikli Su

Bugün Türkiye'nin lider su markası olan Erikli'nin sahip olduğu gelenek, mitolojide Olimpos Dağı'na dayanan binlerce yıllık efsanelere uzanır. Antik Çağın ilk tarihçilerinden Heredot eserlerinde, Keşiş Dağı'ndan Olimpos olarak bahseder ve bu yeryüzü cennetindeki kralların yaşamlarını konu ederdi. Truva savaşları, Apollon ve diğer Yunan tanrıları tarafından Olimpos Dağı'ndan izlendi. Yıllar önce eski adıyla Keşiş, yeni adıyla Uludağ'ın zirvesinden koparılan buz parçaları kervanlarla imparatorluğun sayılı kentlerine taşınarak yılın en sıcak günlerinde halka sunuldu. Tarihte yüzlerce membaya kaynak olan Uludağ'ın benzersiz lezzetteki suyu, günümüzde Erikli markasıyla sofralarımıza ulaşıyor. Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanları suya doğal mineraller katıyor. Erikli'yi deneyenler, yarım asırdır sofralarında lezzetin tadını sürüyor.

Erikli Su Sipariş Hattı: 444 0 222
Toplam: 18 Bayii bulunmaktadır.
Taşdelen Su Logo

Taşdelen Su

Doğal kaynak suyunu, geçmişten günümüze cam damacanalarda sunan Vakıf Taşdelen su, Sağlıklı ve zinde olmak için yeterli miktarda kaliteli su içmeyi öneriyor. Su metabolizmanın düzgün çalışmasını sağlar, vücut ısısını dengeler, sindirime yardımcı olur.

Taşdelen Su Sipariş Hattı: 444 2 515
Toplam: 7 Bayii bulunmaktadır.
Gürpınar Su Logo

Gürpınar Su

Kaynağı Gölcük olan Gürpınar Su, el değmemiş yüksek dağlardan, çiçeklerin kokusunu ve çam ağaçlarının hayat veren enerjisini alarak size ulaşır. Gürpınar Su, kaynaklarının etrafındaki bölgelerin de temizliğine büyük önem verir. Periyodik kontroller ile tüketicilerine her zaman sağlıklı suyu sunmayı amaçlar. Gelişmiş teknolojilerle yürütülen üretim aşamasında hijyenik kuralları her zaman en önde tutar. Mineral değerleri ve kolay içimiyle her yudumda sağlık ve tazeliği vücudunuza taşıyan Gürpınar Su, doğanın tam kalbinden gelir ve vücudunuza iyilik getirir.

Gürpınar Su Sipariş Hattı: 0 216 367 71 50
Toplam: 14 Bayii bulunmaktadır.
Danone Hayat Su Logo

Danone Hayat Su

1984 yılında ilk üretimini gerçekleştiren Hayat Su, ambalajlı su sektörünün en köklü firmalarından biridir. Mart 1997’de Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş adını alan Hayat Su, ürün gamını Haziran 1999’da Akmina maden suyu lansmanı ile genişletmiştir. Nisan 2000’de damacana pazarına girmiş ve 2003 yılında Şaşal’ı ve Akmina Meyveli’yi marka portföyüne katmıştır. 2010 yılında Disney karakterli çocuklara özel ilk su ambalajıyla Hayat Kids tüketicilere sunulmuş, son olarak 2011 yılında da Türkiye’nin ilk ve tek özel korumalı ambalaja sahip bebek ürünü Hayat Baby lansmanını yaparak sektörün inovasyonda lider markası olmuştur.

Danone Hayat Su Sipariş Hattı: 444 0 744
Toplam: 36 Bayii bulunmaktadır.
Nestle Pure Life Logo

Nestle Pure Life

Nestlé Pure Life ile Nestlé, sunduğu kaliteli ve sağlıklı su sayesinde vücudunuzun gün boyu doğru çalışmasına yardımcı olur. İyi yaşam için iyi su için. Nestlé Pure Life, dünyadaki şişelenmiş sağlıklı ve kaliteli su ihtiyacına cevap verebilmek için, 1998 yılında Nestlé güvencesi altında tüketicilerle buluştu. Türkiye pazarına 2001 yılında giriş yapan ve Bursa Uludağ üretim tesislerinde şişelenen Nestlé Pure Life, 20’den fazla ülkede, dünyanın en popüler şişelenmiş su markası olarak raflarda yerini alıyor.

Nestle Pure Life Sipariş Hattı: 444 0 844
Toplam: 9 Bayii bulunmaktadır.
Saka Su Logo

Saka Su

Saka Hendek fabrikası, 2004 yılında faaliyete geçirilmiştir. Fabrikamız, yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın da sayılı su fabrikalarından biridir. Üretim, ileri teknoloji kullanılarak el değmeden yapılmakta ve en yüksek hijyen standartları uygulanmaktadır. AB uyum yasaları çerçevesinde Sağlık Bakanlığı nezdinde çıkarılan “Doğal Mineralli Su” yönetmeliğine bağlı olarak 2007 yılında ilk doğal mineralli su ruhsatını alan Saka Sağlık Kaynağı, içerdiği doğal ve dengeli mineral yapısı ile yurt dışında tercih edilen bir marka konumundadır.

Saka Su Sipariş Hattı: 444 7 252
Toplam: 17 Bayii bulunmaktadır.
Sude Su Logo

Sude Su

Şirketimiz; 05.08.2008 tarihinde Bursa'nın İnegöl İlçesinde ,yatırımını tamamladığı Sude Doğal Kaynak Suyu dolum tesisini faaliyete geçirmiştir. Sude Doğal Kaynak Suyu dolum tesisi Ankara - Bursa karayolu üzerinde İnegöl'e 23'ncü km. dedir. Dolum tesisi 74.000 m2 'lik bir arazi üzerine kurulu olup, 8257 m2 kapalı alana sahiptir. Tesis Sağlık Bakanlığı'nın 05.08.2008 tarih ve 191 nolu Kaynak Suyu İşletme Ruhsatı ile üretime başlamıştır. Tesis; makine parkı ve yapısal olarak, en modern ve en yeni teknolojiyi uygulayan su dolum tesisidir. Tesiste bugün için; 0.33 Lt., 0.5 Lt., 1.5 Lt., 5 Lt., 10 Lt., 19 Lt. geri dönüşsüz pet ambalajda su dolumu ile, 19 Lt. geri dönüşlü polikarbonat ambalajda "damacana" su dolumu yapılmaktadır.

Sude Su Sipariş Hattı:
Toplam: 8 Bayii bulunmaktadır.
Sultan Su Logo

Sultan Su

Sultan Doğal Kaynak Suyunun Bursa Uludağ 'daki kaynağı; her türlü yerleşim alanlarından (köyler dahil) uzak ve yüksekte, dolayısıyla yerleşim alanlarının, sanayinin sebep olduğu olumsuzluklardan etkilenmeyen doğal bir ortamdadır. Müşterilerimizi, bayilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden güvenilir, köklü geçmişimize yakışır saygın ve piyasa değeri yüksek lider bir içecek ve gıda şirketi olmak Şirketimiz, müşteri ve bayilerimizi en iyi şekilde anlayarak yaygın satış ağı ve alternatif dağıtım kanallarıyla ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceği, etik değerlerininve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir içecek ve gıda firması olarak faaliyet göstermek.

Sultan Su Sipariş Hattı: (0212) 656 12 44
Toplam: 11 Bayii bulunmaktadır.
Abant Su Logo

Abant Su

Abant, Bolu il sınırları içinde yer alan bir doğa harikasıdır. Abant ve çevresi, yılın dört mevsimi boyunca kendine özgü doğası ile dikkat çekmektedir. Sağlığın ve doğallığın bir arada yaşanabildiği nadir bölgelerden biri olan Abant, doğal ve sağlıklı su kaynaklarının zenginliği ile ülkemize hizmet vermemizi sağlayan ana vatanımızdır.

Abant Su Sipariş Hattı:
Toplam: 2 Bayii bulunmaktadır.
Buzdağı Su Logo

Buzdağı Su

Buzdağı Doğal Mineralli Su, 1996 yılında Sakarya Valiliği'nden almış olduğu ruhsat ile üretime başlayıp, 11.06.1999 tarihinde 149 no'lu T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan aldığı doğal kaynak suyu işletme ruhsatı ile devam ederken Sağlık Bakanlığı, Resmi Gazete'nin 1 Aralık 2004 çarşamba tarihli ve 25657 sayılı nüshasında yayınladığı “Doğal Mineralli Sular Hakkında Yönetmelik” ile su sektöründe AB standartlarına uyum sürecini başlatmıştır. Bu yönetmeliğe göre ruhsatlı tüm kaynakların suyu tekrar çok titiz bir şekilde tahlillerden geçirilerek içerisindeki mineral değerlerine göre yeniden sınıflandırılmıştır. Yaklaşık 250 ye yakın su kaynağından içerisindeki minerallerin toplamı 50'yi geçenlerden sadece 5 marka, damacana ve pet dolumunda doğal mineralli su ruhsatını alabilmiştir.

Buzdağı Su Sipariş Hattı:
Toplam: 0 Bayii bulunmaktadır.
Elmacık Su Logo

Elmacık Su

Bugüne kadar sütten ayrana, tereyagindan yogurda, meyve sularindan bala, sirkeden pekmeze ürettigi tüm ürünlerde güven ve kalitenin simgesi olan A.O.Ç., simdi de dogal mineralli A.O.Ç. Elmacik markasiyla Türkiye’nin en nitelikli suyunu tüketicisiyle bulusturuyor. Atatürk Orman çiftligi (kurulusu 5 mayis 1925), çesitli ziraî alanlarda faaliyet göstermek ve bir örnek çiftlik teskil etmek üzere Atatürk’ün direktifiyle kuruldu.

Elmacık Su Sipariş Hattı:
Toplam: 0 Bayii bulunmaktadır.
Akar Su Sipariş Hattı:
Toplam: 304 Bayii bulunmaktadır.
Hamidiye Su Logo

Hamidiye Su

Amerikan Ulusal Sanitasyon Kurulu’nun (NSF) yeterlilik belgesini almaya hak kazanarak kalitesini tescilleyen ilk Türk içeceği olan Hamidiye Su, kaliteli, hijyenik ve ürün tasarımı ile müşteri tercihine layık olmuştur.Yeni ürün geliştirme sürecinde tüketicilerin talep ve önerilerini iyi analiz ettik ve beklentileri karşılamaktaki kararlılığımız tüketicilerde marka sadakatinin oluşmasına sebep olmuştur. 1902’den beri süregelen tarihi misyonumuz, yani 112 yıllık köklü bir kuruluş olmamız yurt dışı pazarlarda Hamidiye suyunu daha cazip kılmaktadır. Çünkü yurt dışındaki tüketiciler, ürününü aldıkları firmaların köklü bir geçmişe sahip olmasını çok önemsiyorlar.

Hamidiye Su Sipariş Hattı:
Toplam: 18 Bayii bulunmaktadır.
Lido Su Logo

Lido Su

Aylık 19 lt. damacana su alımı 400 adetin üzerinde olan holding, iş merkezi, genel müdürlük, fabrika gibi kurumlara su hizmeti aracı kurum kullanmadan direk kurumsal satış müdürlüğü bölümünden verilmektedir. Firma misyonumuz ve vizyonumuz gerek üretimde gerek nakliye esnasında ve özellikle müşteri hizmet noktalarında su hizmetiyle beraber konsinye olarak sunulan sıcak soğuk içme suyu makinalarının bakım ve hijyenik temizliğine gösterdiğimiz özen ve itina konusunda hizmet verdiğimiz tüm kurumsal firmaların referansı garantimizdir.

Lido Su Sipariş Hattı:
Toplam: 12 Bayii bulunmaktadır.
Yamanlar Su Logo

Yamanlar Su

Sektöründe hizmete başladığı andan itibaren "Önce İnsan Sağlığı" politikasını ilke edinen firmamızın son teknolojik yöntemlerin sağladığı en iyi hijyen ortamında dolumlarını yaparak 0,30 cl'lik ve 0,33 cl'lik dönüşümlü cam şişeler, 19 lt. polikarbon damacana su, 180 cl ve 300 cl'lik pet bardak su , 0,33 lt, 0,50 lt ve 1.5 lt.'lik pet şişe su ürünlerini pazara sunmuştur. 2007 yılı sonunda yapılan yatırımlarla yeni pet hattı ilavesiyle 5 lt. ve 10 lt. pet şişe su ürünlerimiz Türkiye ve Dünya pazarına girmiştir.

Yamanlar Su Sipariş Hattı:
Toplam: 43 Bayii bulunmaktadır.
Koru Su Logo

Koru Su

Korusu Doğal Kaynak Suyu, 650 yıllık geçmişi olan tarihi Hamamlıkızık Köyü halkı tarafından keşfedilmiştir. Bursa’nın güneydoğusunda 1350 m yükseklikte Uludağ – Yayla mevkii, Yeniceyurt kaynağından çıkmaktadır. 1992 yılında kurulan Korusu Memba Suları A.Ş. 17.02.2005 tarih 25730 sayılı resmi gazetede yayınlanan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” esasları doğrultusunda Bursa Valiliğinin K.S.16.07 sayılı kaynak suyu üretim izni ile Bursa İli Yıldırım İlçesi Hamamlıkızık Köyü hudutları dahilinde faaliyetini sürdürmektedir. Uludağ, Türkiye'nin en kaliteli doğal kaynak sularının çıkış noktasıdır. Korusu, Uludağ' dan çıkan en yumuşak ve içimi en rahat kaynak suyudur.

Koru Su Sipariş Hattı:
Toplam: 13 Bayii bulunmaktadır.
Karacakaya Doğal Kaynak Suyu Logo

Karacakaya Doğal Kaynak Suyu

Karacakaya 2007 yılında Doğal Kaynak Suyunda Türkiye!nin en iddalı markası olarak Bursa'nın Soğukpınar köyünde üretime başladı Son teknoloji ürünü olan analiz ve dolum makinaları ile konusunda yetişmiş uzman personeller istihdam eden firmamızın üretim yeri Uludağ'ın zirvesinde 1450 m yüksekliktedir. Borularla taşıma yapılmadan kaynağında şişelenen Karacakaya Su bundan dolayıdır ki en doğal haliyle müşterilerine sunulmaktadır. Karacakaya Su bir marka için kısa sayılacak bir süre önce kurulmasına rağmen, iyi kaynak seçimi, eşsiz lezzeti ve insana yatırım yaparak ambalajlı su sektöründe Türkiye'de satışları en hızlı büyüyen firmasıdır. Türkiye'nin 4 büyük ilinde ve Marmara bölgesinin büyük bir bölümünde bayii ağları kurulmuş olup, ülkemizin kalan bölgelerindeki bayii yapılandırması hızla devam etmektedir.

Karacakaya Doğal Kaynak Suyu Sipariş Hattı:
Toplam: 12 Bayii bulunmaktadır.
İzmir Su Sipariş Hattı:
Toplam: 18 Bayii bulunmaktadır.
Tekir Su Sipariş Hattı:
Toplam: 8 Bayii bulunmaktadır.
Türk Kızılayı Doğal Kaynak Suyu Sipariş Hattı:
Toplam: 12 Bayii bulunmaktadır.
İnci Su Sipariş Hattı:
Toplam: 16 Bayii bulunmaktadır.
Sardes Su Sipariş Hattı:
Toplam: 9 Bayii bulunmaktadır.
Türkmen Su Logo

Türkmen Su

Türkmensu, Kütahya Türkmen dağından hiç bir etki olmadan 1500 m derinlikten kendi saflığı, doğallığı ile çıkmaktadır. Türkmensu doğal kaynak suyu tarihi itibarı ile M.Ö. 1500 Frigyalılar dönemine kadar uzanmaktadır. Friglerin uzun yıllar bu bölgede kalma sebebi de, bu doğal yapısını bozmadan, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırabilmek için Türkiye`de ilk ve tek olan seramik filtreleme sistemi ve hijyenik uygulama kullanılmaktadır. Türkmensu, almış olduğu güvence belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamış olup, bu kaliteli suyu sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindedir. Türkmensu kaynağının bulunduğu alan, Frig vadisi olarak anılan sit alanı olup, çevresinde suyun kalitesini, doğallığını ve hijyenik durumunu etkileyebilecek hiçbir etken ve sanayi tesisi bulunmamaktadır.

Türkmen Su Sipariş Hattı: 0274 212 10 43
Toplam: 62 Bayii bulunmaktadır.
Kızılcık Madran Su Sipariş Hattı:
Toplam: 13 Bayii bulunmaktadır.
Asya Su Sipariş Hattı:
Toplam: 12 Bayii bulunmaktadır.
Ovacık Su Sipariş Hattı:
Toplam: 12 Bayii bulunmaktadır.
Bozdağ Nil Su Sipariş Hattı:
Toplam: 13 Bayii bulunmaktadır.
Aytaç Akyudum Su Logo

Aytaç Akyudum Su

AYTAÇ AKYUDUM GIDA SAN. VE TİC. A. Ş., 1994 Yılında birkaç yerel müteşebbis tarafından kurulmuş olup, 30.06.1997 tarihinde YİMPAŞ HOLDİNG bünyesine katılmıştır. 55.000 m2 kapalı, toplam 145.000 m2 alanda kurulu, 3.200 ton/gün üretim kapasitesine sahip Sakarya/hendek ve Yozgat/Çayıralan tesislerinde en son teknolojiye sahip makinelerle AB standartlarında ve %100 hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır.

Aytaç Akyudum Su Sipariş Hattı: 0 264 614 01 12-13-14 (pbx)
Toplam: 21 Bayii bulunmaktadır.